Thursday, March 20, 2014

Stamping with OPI Sheer Tints


אני אפתח בהתנצלות קטנה - המניקור הזה היה עליי בשבוע שעבר וכפי שאתן בטח זוכרות, החורף החליט שבא לו לעשות קאמבק בשבוע הזה. לצערי לא ממש הייתה שמש אז הצבעים בתמונות שלי נראים טיפהל'ה חיוורים. במציאות הם היו יותר בוהקים.

ובחזרה לעניינינו - על סדרת הטופים החדשה Sheer Tints של OPI כבר שמעתן?
מדובר בארבעה לקים שקופים בעלי גוון עדין, שניתן למרוח מעל כל לק על מנת לשנות מעט את הצבע שלו. 
מימין לשמאל:
 I Can Teal You Like Me - טורקיז-כחלחל
 Don't Violet Me Down - סגול קר
 Be Magentale With Me - ורוד-סגלגל
 I'm Never Amberrased  - צהוב-כתמתם


ניתן למרוח את הלקים האלה לבדם, אם כי הם מאוד שקופים וגם אחרי שלוש שכבות הם נשארים שקופים. יש כאלה שדווקא אוהבות את המראה הזה, שיפה במיוחד על ציפורניים קצרות, כפי שניתן לראות בסרטון המצורף.

I'll start with a little apology: the pictures in this post were taken on a very rainy day so the colors are a bit dull...
Today I'll be reviewing the OPI Sheer Tints collection which I'm sure you've all heard of. Just in case you haven't: the collection features 4 sheer top-coats with the slightest tint, they come in blue, purple, pink and yellow.
They can be applied on their own but they'll remain sheer even after 3 coats


למרות שניתן למרוח אותם כפי שהם, המטרה העיקרית של הלקים היא לשמש כשכבת טופ.
המרקם שלהם מאוד סמיך אבל להפתעתי הם התייבשו מהר מאוד. החלטתי לא למרוח טופ מעליהם כדי לבחון את העמידות שלהם כטופ קואוט והופתעתי לטובה! העיצוב השחור היה עליי במשך שבעה ימים ונשמר בצורה מצויינת!

אני הזמנתי את הלקים שלי מאיביי, אבל הם אמורים להגיע בקרוב גם לארץ (לסניפי אפריל ונייל סטודיו). החלטתי לקנות את רביעיית המיני כדי שאוכל להתנסות בכל הצבעים. ניסיתי לשחק איתם בכל מיני דרכים והנה מה שיצא לי:
 • על האצבע המורה מרחתי שתי שכבות של Milani Almond Bliss (צהוב בננה בהיר מאוד) ומעליו מרחתי את ארבעת הטופים, כל אחד על פינה אחרת של הציפורן. הצבעים נראו מצויין בשכבה בודדת, ובנקודות החפיפה ביניהם התקבלו שילובים מעניינים (ורוד+צהוב=כתום, ורוד+כחל=סגול, כחול+צהוב=ירוק).
 • על האמה מרחתי שתי שכבות של לק לבן אטום  (לייף מס' 237) ומעליו מרחתי פסים בעזרת ארבעת הלקים. חוץ מהעיצוב השחור, זו הגירסא שהכי אהבתי. הרגשתי שהעיצוב המפוספס גורם לציפורן להיראות ארוכה ואלגנטית, ומאוד אהבתי את מראה צבעי הקשת שהתקבל.
 • על הקמיצה מרחתי את Ga-de Purity (לק לבן במרקם ג'לי שקפקף) ומעליו ניסיתי ליצור distressed manicure אבל לא כל כך הצלחתי. בפועל זה נראה כאילו סתם ערבבתי את הצבעים על הציפורן. בגלל שלק הבסיס שקוף יחסית, גם הטופים נשארו יחסית שקופים והתקבל מראה עדין יחסית שהזכיר לי צבעי מים.
 • על הזרת מרחתי שכבה אחת של לק שחור ( וואו מס' 393), ומעליו החתמתי דוגמה מדסקית 416 של באנדל מאנסטר בעזרת לק לבן (BK Matte White). מעל ההחתמה מרחתי את הטופים הצבעוניים, כל אחד על חלק אחר של הציפורן, ויצרתי גם כמה נקודות חפיפה ביניהם. מאוד קשה (כמעט בלתי אפשרי) להחתים צבעים פסטליים בהירים מעל לק כהה, והטופים השקופים הם הפתרון המושלם למצבים כאלה!

Even though you can wear these on their own, they looked best when layered on top of an opaque base color. I tried different combinations and here's what I came up with:
 • Pointer: 2 coats of Milani Almond Bliss followed by 4 blobs of Sheer Tints. The colors looked great with just 1 coat and I loved how they looked when they overlapped (pink+yellow=orange, pink+blue=purple, blue+yellow=green)
 • Middle: 2 coats of an opaque white (Life #237) and Sheer Tints stripes. This was my favorite design after the black one. I loved the rainbow effect and how my nail lokked long and elegant.
 • Ring: 3 coats of Ga-de Purity (white jelly) and a failed distressed manicure. It ended up looking like random spots of color but I liked the watercolor effect created by the sheerness of the base color.
 • Pinky: 1 coat of black (Wow #393) stamped with a splatter design from Bundle Monster 416 and BK Matte White. I added the Sheer Tints over the whole nail in random spots and made sure they overlapped in certain places. It's nearly impossible to stamp light pastel colors over a dark base so the Sheer Tints are absolutely perfect for this!

 

אהבתי מאוד את השילוב עם הצבע השחור ולכן הוספתי לעיצובים הבהירים יותר גם שכבה אחת של El Corazon Dalmatian  - טופ גליטרי מיוחד במינו עם חליקיקים שחורים קטנטנים.

I liked how the colors looked with the black nail polish so I decided to add some black to the other nails using El Corazon Dalmatian.


אפשר לעשות עוד כל כך הרבה דברים עם הלקים האלה, אבל בסופו של דבר החלטתי שהכי אהבתי את ההחתמה, ויצרתי את העיצוב על שאר הציפורניים שלי.

There is so much more you can do with these colors but I decided I liked the stamping best so I kept it on for a whole week.


הנה עוד כמה רעיונות יפים לשימוש בטופים המיוחדים האלה:

This post is part of a group project. Myself and some fellow Israeli bloggers decided to create posts inspired by this Jackson Pollock painting.

10 comments:

 1. Loving these splashing colors!!

  Olya from TLV Birdie Blog
  TLV Birdie Blog

  ReplyDelete
 2. Awesome, I love the first splatter mani!

  ReplyDelete
 3. Looks so cool! Now you made me want this to myself ;)

  ReplyDelete
 4. Your stamping looks amazingly cool! I love the splatter effect!

  ReplyDelete
 5. Oh wow, I love this! I really should get these colors.

  ReplyDelete

linkwithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...