Monday, April 14, 2014

My Passover Manicure & My Collection

הנושא החודשי של קבוצת הבלוגריות שאני חברה בה היה אוספים, והאמת שהדבר הכי צפוי שיכולתי לעשות זה לכתוב על אוסף הלקים שלי. בכל זאת, זה האוסף הכי גדול שיש לי והוא ממשיך לגדול מדי שבוע... אבל החלטתי לכתוב על משהו אחר, כי אתן הרי כבר מכירות את אוסף הלקים שלי די טוב...
אז חוץ מאוסף הלקים שלי שממלא קצת יותר משתי מגירות, יש לי אוסף אחר, קטן הרבה יותר, שנכנס בקופסת זכוכית קטנטנה וקצת מאובקת... מעניין אם תנחשו מה יש בתוכה...

The monthly theme for the beauty blogger group I'm in was collections. I could have written about my nail polish collection since it it the biggest collection I have (and it keeps growing every week) but you guys  already know my polish obsession so I decided to write about a different collection that I have stored in a tiny dusty glass container. Can you guys guess what I have in there?


בתוך הקופסא נמצאות הטבעות שלי!
It contains my rings!אני לא הולכת עם הרבה תכשיטים. שרשראות מציקות לי ואין לי עגילים כי מאז שהייתי קטנה פחדתי לעשות חורים באוזניים, אבל תכשיטים לידיים זה משהו שתמיד אהבתי.
פעם הייתי עונדת באופן קבוע טבעת כסופה שקיבלתי מסבתא שלי, אבל לצערי בגלל שהיא מאוד עדינה ודקה המתכת התעקמה קצת עם השנים והיא נהייתה לא נוחה. חשבתי לקחת אותה לצורף ואולי אני אעשה את זה מתישהו, אבל בינתיים החלפתי אותה בצמיד זהב שקיבלתי מאמא שלי, וזה התכשיט היחיד שנמצא עליי ביומיום.

למרות שאני לא הולכת עם הרבה תכשיטים, יש לי התמכרות קשה לטבעות ואני קונה המון כאלה, במיוחד טבעות "חצי" שמתאימות לפרק האצבע העליון (knuckle rings). אני משתמשת בהן בעיקר לצילומים לבלוג, אבל מדי פעם כשמתחשק לי אני גם עונדת אותן ללימודים או ליציאות.
הבעייה היחידה איתן היא שהן לא עשויות מכסף וזהב אמיתי, לכן מתישהו הן יישחקו וייהרסו, וזו הסיבה שאני שומרת אותן רק לאירועים מיוחדים.

I don't wear lots of jewelry. Necklaces bother me and I've always been afraid of getting my ears pierced,  but hand jewelry has always been a favorite of mine.
I used to wear a silver ring I got from my grandma but over the years the delicate metal slightly bent and it's not comfortable to wear anymore, so I gave it up and now I'm wearing a gold bracelet I got from my mom. That's the only piece of jewelry I have on me on a daily basis.

Even though I don't wear many jewelry, I have a serious ring addiction and I keep buying them! Especially knuckle rings. I mainly use them for the pictures I post on my blog but sometimes I wear them for school or when I'm going out. 
Since they're not made of real gold and silver I'm afraid to ruin them, and that's why I only keep them for special occasions. 


אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות אחרי מריחת לק זה לשלוף באקראיות טבעת או שתיים מהקופסה ולהוסיף אותן לצילום. אני חושבת שזה נותן לאצבעות מראה אלגנטי ויפהפה, ותמיד יוצאים לי שילובים מעניינים בין הלק לטבעות.

יש לי 12 טבעות חצי. 5 מתוכן נקנו באסוס והשאר בחנויות בארץ (רשת הנעליים ספרינג וForever21).

בתמונה הזו אני עונדת שלוש טבעות שמשתייכות לסטים שונים:
על האצבע - טבעת זהב עם אבן חן קטנה, שנקנתה כחלק מסט של שלוש טבעות ברשת ספרינג
על האמה - טבעת זהב שנקנתה כחלק מסט של ארבע טבעות באסוס
על הקמיצה - טבעת כסופה שנקנתה כחלק מסט של שלוש טבעות ושלושה זוגות עגילים בספרינג. כל כך אהבתי את הטבעות שלא היה לי אכפת שהעגילים סתם יצברו אבק במגירה שלי!

One of my favorite things to do after I apply nail polish is to randomly select a few rings from my little box and matching them to my nails for the pictures. I think it gives the fingers a beautiful elegant look.

I own 12 knuckle rings, 5 of them are from Asos and the rest were purchased in local stores (Spring and Forever 21). 

In this photo I'm wearing three rings that I got from different sets
On my poynter I have a golden ring with a small gem stone, that was bought as a set with 2 more rings at Spring
On my middle finger I have a golden ring that I got from Asos as part of a 4-ring s
On my ring finger I have a ring that was also bought on Spring as part of a set (it also came with earrings that I don't use)ואם אתן שואלות על הלקים: התחלתי עם שלוש שכבות של Ga-de Nude Luxe, ועליהן יצרתי גרדיאנט בעזרת הגליטר She Walks In Beauty של A-England. שני הלקים האלה הם בין האהובים עליי ביותר באוסף שלי, וזה העיצוב שהולך להיות עליי בליל הסדר.

תודה על הקריאה, ושיהיה לכולנו חג שמח!

And if you're wondering about my nails: I started with 3 coats of Ga-de Nude Luxe, and then I created a gradient with A-England She Walks In Beauty. Those are two of my favorite polishes and this is the design I'll be wearing for Leil Haseder (first night of Passover).

Thank you all for reading and have a happy happy holiday!

10 comments:

 1. אני ממש אוהבת טבעות! אבל על אנשים אחרים :) חח אני אישית לא אוהבת את התחושה וכל הזמן רוצה להוריד אותם
  והמניקור מהמם, קשה שאני לא יאהב מניקור גם גליטר גרדיאנט :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. חח גם לי זה מציק, כנראה בגלל שאני לא הולכת איתן מספיק עוד לא התרגלתי
   אבל אני כל כך אוהבת את המראה שלהן :)

   Delete
 2. אני ממש אוהבת טבעות חצי, ולצערי לא מוצאת מספיק כאלה שאני אוהבת..
  השילוב לחג ממש יפה, מתאים וחגיגי ;)
  חג שמח מותק!

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה חמודה :) חג שמח!

   Delete
 3. That's really cute! I'm actually the opposite of you with jewelry- I love earrings and necklaces, but I'm totally not able to wear rings or bracelets. It's a pity because it could accentuate my manicures, but I just play with them and end up taking them off and losing them :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks :)
   I also play with them all the time but that's part of the fun for me :)

   Delete
 4. איזה פריט נפלא לאסוף, במיוחד לבעלת ציפורניים כה יפות ומוקפדות שכמוך :)

  ReplyDelete
 5. בואנה, הכלי עם התות מקסים!
  הציפורנים שלך הורסות כמו תמיד ןבכלל אני חייבת לרכוש לי כל מיני טבעות יפות כאלה.

  ReplyDelete

linkwithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...